Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan Mehmet Yıldız Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bahçesinde geleneksel hale getirilen yıl sonu sergisi açıldı. Serginin açılışında konuşan Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, serginin Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlendiğini belirtti. Sergide, kursiyerlerin yıl boyunca yaptıkları çalışmaların ürünleri sergilendi. Açılışta konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Halk Eğitim binasında yapılan çalışmaları takdir ettiğini ve desteklediklerini ifade etti. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hacı Avcı ise, ilçenin ihtiyaçlarına yönelik çeşitli kurslar düzenlediklerini ve bu yıl 25 bin kursiyeri mezun ettiklerini söyledi. Sergiye Bafra Cumhuriyet Başsavcısı, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve vatandaşlar da katıldı.